Konferencja Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii w Inowrocławiu

Konferencja Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii w Inowrocławiu

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne narzędzia online i aplikacje na tablicę interaktywną, roboty), poznają sposoby wykorzystania ich podczas zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning.

 

Lokalizacja: Inowrocław
Termin: 22 maja 2019
Czas trwania: 9:00 – 17:00

Formularz zgłoszeniowy  

 

Termin rejestracji na konferencję upływa w dniu 19 maja 2019r.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopów z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest posiadanie konta na platformie eTwinning. Nauczyciele, zainteresowani udziałem w wydarzeniu, a nie posiadający jeszcze konta  powinni przed zgłoszeniem chęci udziału zarejestrować się w programie (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję). Konto można założyć pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila na podany wcześniej adres – dokończenie rejestracji wstępnej).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji (program, lokalizacja) dostępne są na stronie wydarzenia

Konferencja – Inowrocław