15-lecie programu eTwinning!

15-lecie programu eTwinning!

Działając nieprzerwanie od 2005 roku, eTwinning w Polsce, zgromadził ponad 67 tysięcy nauczycieli z niemal 18 tysięcy szkół, którzy we współpracy z eTwinnerami z całej Europy (i nie tylko) zrealizowali 32 tysiące projektów!

W ramach Programu możecie swobodnie współpracować z  766 tysiącami eTwinnerów z 44 krajów realizując kolejne, wyjątkowe projekty – na ten moment jest ich ponad 320 tysięcy!

Jesteśmy niezwykle dumni z tych wyników i wysokiej jakości jaką prezentują Wasze działania. Aby uczcić nasz wspólny sukces planujemy kilka jubileuszowych atrakcji. Śledźcie naszą stronę, aby nic Wam nie umknęło!

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas świętując w swoich szkołach razem z uczniami. Zachęcamy do dzielenia się materiałami dokumentującymi te wydarzenia, tak jak zrobiliście to w wypadku 10-lecia Programu.

Zarejestrujcie wydarzenie poprzez eTwinning LIVE jako stacjonarny event w Waszej szkole, zaproście nauczycieli zaangażowanych w realizację projektów, zróbcie zdjęcia, nagrajcie filmy, zamieśćcie je np. na stronie szkoły i zgłoście swoje działania poprzez poniższy formularz. Najciekawsze materiały będziemy publikować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Dodatkowo raz w miesiącu, spośród nadesłanych relacji, wylosujemy i nagrodzimy jedną z nich!!!!

Nie zapomnijcie, że nagrywając, fotografując uczniów musicie posiadać zgody rodziców.

 

Formularz zgłoszeniowy