Aktywna tablica z eTwinning

Aktywna tablica z eTwinning

Zapraszamy na seminarium Aktywna Tablica z eTwinning, które odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia 2020 w godzinach 14:30 – 16:00. Spotkanie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning.

Skierowane jest do nauczycieli zatrudnionych w szkołach podstawowych, którzy chcą poznać możliwości programu eTwinning ze szczególnym uwzględnieniem grup eTwinning skupiających nauczycieli wokół ciekawych tematów.

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

 

Program seminarium  

 

Spotkanie poprowadzą:

  • Edyta Karwowska – ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim, nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Zrealizowała kilkanaście projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. W swojej pracy z młodszymi uczniami wykorzystuje nowoczesne technologie (m.in. praca z robotami Photon). Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning. 
  • Ewa Przybysz-Gardyzaambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim, nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. Jest moderatorką grupy Aktywna Tablica z eTwinning i laureatką Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Była koordynatorką warsztatów językowych TEIP oraz projektu Erasmus+. Pasjonatka nowych technologii, autorka bloga: dlanauczycieli.blogspot.com.

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu pracujący z uczniami szkoły podstawowej.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia

Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i wypracują własne materiały cyfrowe pomocne w realizacji podstawy programowej.

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 9 sierpnia 2020 o godzinie 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy