Aktywny uczeń w projekcie eTwinning

Aktywny uczeń w projekcie eTwinning

Zapraszamy na seminarium online, które odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia 2020r. Spotkanie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning. Skierowane jest do nauczycieli zatrudnionych w szkołach podstawowych (edukacja wczesnoszkolna), którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning. Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

UWAGA!

Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach pracujących w szkołach podstawowych (edukacja wczesnoszkolna). Jeśli nauczacie na innych etapach kształcenia wybierzcie inne seminarium – oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane innym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.

 

Seminarium poprowadzą

  • Edyta Karwowska – ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim, nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Zrealizowała kilkanaście projektów eTwinning. Laureatka Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. W swojej pracy z młodszymi uczniami wykorzystuje nowoczesne technologie (m.in. praca z robotami Photon). Moderatorka grupy Aktywna Tablica z eTwinning.

 

  • Ewa Przybysz-Gardyza – ambasadorka programu eTwinning w województwie mazowieckim, nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. Jest moderatorką grupy Aktywna Tablica z eTwinning i laureatką Krajowych i Europejskich Odznak Jakości. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Była koordynatorką warsztatów językowych TEIP oraz projektu Erasmus+. Pasjonatka nowych technologii, autorka bloga: dlanauczycieli.blogspot.com.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu, pracujący z uczniami szkoły podstawowej (edukacja wczesnoszkolna). Członek grupy “Aktywna tablica z eTwinning”.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 19 sierpnia 2021 o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości zgłoszeń nabór może zostać zakończony wcześniej

 

Formularz zgłoszeniowy