Anonimowi eTwinnerzy

Anonimowi eTwinnerzy

Centralne Biuro eTwinning w ostatnich dniach wysłało e-maila do wszystkich eTwinnerów, którzy nie logowali się na swoim Desktopie czyli Pulpicie nauczyciela w ciągu ostatnich 3 lat.

Zgodnie z prawem obowiązującym w Unii Europejskiej dotyczącym ochrony danych osobowych, Centralne Biuro eTwinning jest zobowiązane do usunięcia profili eTwinning, a wraz z nimi danych osobowych użytkowników, którzy nie logowali się na Pulpicie eTwinning od 3 lat.

Jeśli znajdujesz się na liście osób, które nie logowały się na Desktop eTwinning od 3 lat to możesz zalogować się na nim, poprzez portal eTwinning www.etwinning.net, w ciągu 14 dni od daty otrzymania takiego listu. Po tym czasie Twój profil zostanie automatycznie przełączony na anonimowy.

Anonimowy profil oznacza, że tracisz możliwość logowania się na Desktop eTwinning. Dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail) znikną ze wszystkich podejmowanych na platformie eTwinning aktywności (projekty, odznaki jakości, pokoje nauczycielskie, wpisy na forum itp.)

Jeśli zapomniałeś swój login i hasło – znajdziesz je w otrzymanym e-mailu lub możesz skontaktować się z Narodowym Biurem eTwinning (etwinning@frse.org.pl, tel. 22 46 31 400).

Bardzo prosimy wszystkich nauczycieli, aby sprawdzili swoje profile i przypomnieli o tym koleżankom i kolegom ze swojej szkoły jak i z innych zaprzyjaźnionych placówek.