Bringing eSafety into eTwinning projects

Bringing eSafety into eTwinning projects

Na Waszych eTwinning Live, w zakładce Grupy, znajdziecie wiele interesujących, zorganizowanych tematycznie grup, których członkowie intensywnie dyskutują, wymieniają się materiałami i doświadczeniem w zakresie tematycznym danej mini-społeczności.

Chcielibyśmy polecić Waszej uwadze jedną z nich – Bringing eSafety into eTwinning projects – moderowaną przez Anetę Wilk, naszą ambasador w województwie podkarpackim.

Grupa powstała, aby zapewnić nauczycielom wskazówki i pomoc w zakresie e-bezpieczeństwa uczniów podczas korzystania z technologii i mediów cyfrowych, zwłaszcza w kontekście projektów eTwinning. Ma również służyć rozwijaniu umiejętności nauczycieli w przygotowywaniu materiałów dydaktycznych z uwzględnieniem kwestii e-bezpieczeństwa. Cel osiągną dzięki intensywnej wymianie i dzieleniu się wiedzą oraz doświadczeniem z innymi nauczycielami z całej Europy.

Aby móc dołączyć musicie być oczywiście zarejestrowani i zalogowani na eTwinning Live. Grupa ma charakter otwarty i natychmiast po dołączeniu możecie zapoznać się ze zgromadzonymi materiałami i podyskutować z pozostałymi członkami grupy.

Zachęcamy!

Dodaj komentarz