Business Simulation Network czyli przedsiębiorczy uczeń

Business Simulation Network czyli przedsiębiorczy uczeń

Zapraszamy na seminarium online, które odbędzie się w dniach 27-29 września 2021r. Spotkanie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning. Skierowane jest do nauczycieli języka angielskiego oraz nauczycieli doradztwa zawodowego zatrudnionych w szkołach ponadpodstawowych, którzy chcą rozpocząć pracę metodą projektu eTwinning realizując go we współpracy z ambasadorem eTwinning.

Certyfikat wydawany jest wyłącznie osobom, które będą obecne na wszystkich spotkaniach szkoleniowych i wykonają zadania kursowe. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

UWAGA!

Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach języka angielskiego oraz doradztwa zawodowego zatrudnionych w szkołach ponadpodstawowych. Jeśli nauczacie innych przedmiotów wybierzcie inne seminarium – oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane innym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.

 

Seminarium poprowadzi Justyna Grzegorzyca Ambasadorka programu eTwinning w województwie małopolskim

Jestem nauczycielem dyplomowanym języka angielskiego w II Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. Od 2016r. aktywnie uczestniczę w programie eTwinning. Zrealizowałam kilka projektów krajowych i międzynarodowych, za które otrzymałam Krajowe i Europejskie Odznaki Jakości. Jestem koordynatorem szkolnej grupy eTwinnerów. Od 2020 r. należymy do elitarnej grupy Szkół eTwinning i chętnie bierzemy udział we wspólnych aktywnościach i wydarzeniach organizowanych przez eTwinning.

Od 2009 roku czynnie współpracuję z Centralną Komisją Egzaminacyjną.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele języka angielskiego oraz nauczycieli doradztwa zawodowego nauczający w szkołach ponadpodstawowych, którzy pracują z uczniami posługującymi się językiem angielskim na poziomie B1+ lub wyżej.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i dołączą do wspólnego projektu rejestrowanego przez prowadzącego seminarium ambasadora.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 22 września 2021 o godzinie 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy