Czy eTwinning ma wpływ na twoją pracę i rozwój zawodowy?

Czy eTwinning ma wpływ na twoją pracę i rozwój zawodowy?

Jak często zastanawiacie się nad swoją pracą nauczyciela? Czy wiecie, jak eTwinning wpływa na Wasze umiejętności nauczycielskie? Niezależnie od tego, czy jesteście w eTwinning od samego początku, czy też dopiero zaczynacie w nim działać, zapraszamy Was do wzięcia udziału w ankiecie opracowanej przez Centralne Biuro Programu eTwinning.

Ankieta stanowi część działań monitorujących prowadzonych w ramach programu eTwinning. Jej głównym celem jest obserwacja pracy zawodowej nauczycieli zaangażowanych w eTwinning, a także określenie ich potrzeb w zakresie rozwoju zawodowego. Dzięki tej ankiecie będziemy mogli zaoferować Wam różnorodne formy szkoleniowe precyzyjnie dostosowane do Waszych potrzeb.

Ankieta składa się z pytań zamkniętych oraz z pytań wielokrotnego wyboru. Jej wypełnienie zajmuje około 15 minut. Ankieta dostępna jest w 28 językach – również w języku polskim!

Badanie to jest kontynuacją pierwszej ankiety monitorującej opublikowanej w 2014 roku. Chcielibyśmy uaktualnić nasze dane i dowiedzieć się, co pozostało takie samo, a co zmieniło się w ciągu ostatnich dwóch lat. Serdecznie zachęcamy respondentów z 2014 roku do ponownego udziału w ankiecie. Oczywiście liczymy również na udział osób, które wezmą udział w takim badaniu po raz pierwszy. Zależy nam na poznaniu Waszych opinii i doświadczeń.

Wśród uczestników ankiety rozlosujemy trzy tablety. Jeśli chcecie wziąć udział w losowaniu podajcie swój adres e-mail na końcu ankiety!

Ankietę można wypełniać do 15 listopada. Raport podsumowujący wyniki ankiety zostanie opublikowany w 2017 r.