Czytanie i TIKanie

Czytanie i TIKanie

Zapraszamy na bezpłatne webinarium NARZĘDZIOWNIK ETWINNERA – Czytanie i TIKanie.

Webinarium będzie dotyczyło wykorzystania cyfrowych narzędzi do popularyzacji literatury i zachęcania do czytania. Zaprezentowane zostaną pomysły na łączenie pracy z książką z technologią cyfrową. Pokażemy, że TIK może wspierać rozwój czytelnictwa. Webinarium skierowane jest do nauczycieli, którym zależy na kształtowaniu umiejętności czytelniczych i medialnych uczniów oraz propagowaniu zamiłowania do czytania książek tradycyjnych i elektronicznych.

Webinarium poprowadzi Aneta Szadziewska – nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie. . Z eTwinning związana od 2010 roku. Od 2011 jest ambasadorką  i trenerką eTwinning. Zrealizowała kilkanaście projektów eTwinning, a jeden „Bookraft” zdobył I miejsce w Europie. Współprowadzi blog „Biblioteka bez ograniczeń” oraz FB profil ETwinning i pani z biblioteki. i Bibliodoradca. Stosuje i doskonali swoje, nauczycieli i uczniów umiejętności cyfrowe. Od 2020 doradca metodyczny nauczycieli bibliotekarzy.

TERMIN: 09.12.2020 godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę NARZĘDZIOWNIK ETWINNERA – Czytanie i TIKanie otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (09.12.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: