Dzień eTwinning

Dzień eTwinning

9 maja przypada Dzień eTwinning i jest to także koniec Kampanii Wiosennej 2019. Zapraszamy wszystkich eTwinnerów do przyłączenia się i wspólnego świętowania pod tegorocznym hasłem przewodnim, jakim jest uczestnictwo demokratyczne.

By świętować Twinning oraz uczestnictwo demokratyczne w szkołach, zapraszamy wszystkich nauczycieli, by wspólnie ze swoimi uczniami, puścili wodze wyobraźni i stworzyli swoją idealną Galaktykę eTwinning.

Jak wziąć udział?

Podróżuj przez wirtualną Galaktykę eTwinning i odwiedź jej pięć różnych planet w grupie Spring Campaign. Na każdej z planet, wspólnie z uczniami,  wybierz pomysły, które chciałbyś wykorzystać do stworzenia własnej galaktyki. Zróbcie plakat, nagrajcie film lub stwórzcie inną wizualną postać, za pomocą której pokażecie swoją idealną Galaktykę eTwinning.

Udostępnij swoją pracę innym członkom społeczności eTwinning za pośrednictwem grupy i w mediach społecznościowych z hashtagiem #eTwinningDay i #eTw4Democracy. Będziemy zbierać Wasze prace i publikować je w specjalnej e-galerii.

Więcej inspiracji, przykładów i informacji można uzyskać w grupiena eTwinning Live.

eTwinnerzy, którzy zamieszczą swoje prace podczas Dnia eTwinning – czy to w grupie czy w mediach społecznościowych – będą mieli okazję wygrać kilka etwinningowych niespodzianek!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału i zachęcamy do udostępniania swoich prac. Wesołego Dnia eTwinning!