Dzień Europy – Dzień eTwinning

Dzień Europy – Dzień eTwinning

To już dziś!

Dzień Europy i Dzień eTwinning!

Równocześnie jest to finał Kampanii Wiosennej pod hasłem Świętuj różnorodność.

Przez ostatnie dni eTwinnerzy prowadzili w swoich klasach dyskusje z uczniami wspólnie zastanawiając się czym dla nich jest różnorodność i jak należałoby ją promować. Efekty tych rozważań podsumowywali w postaci 1-minutowych filmów, które następnie dodawali na mapie Kampanii.

Tworzyli również wiele wydarzeń na eTwinning LIVE.

Większość z nich odbywa się właśnie dziś i jest otwarta dla wszystkich chętnych eTwinnerów! Zalogujcie się na eTwinning LIVE, przejdźcie na stronę Kampanii, do sekcji Wydarzenia i dołączcie do eventów, które zainteresują Was najbardziej – z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

O 19.00 zapraszamy również na Twittera, gdzie 4 ambasadorów organizuje czat Share your experiences of eTwinning as a space of diversity and tolerance. Dołączcie, poznajcie historie innych eTwinnerów i podzielcie się własnymi!

Wszystkie informacje o Kampanii zamieszczane są z hasztagiem #eTwinning4Diversity – szukajcie więc inspiracji też na Facebooku posługując się tym kluczem. Dodajcie go również do swoich postów jeśli publikujecie treści związane z obchodami Dnia eTwinning.

A jeśli szukacie inspiracji zajrzyjcie jeszcze raz na stronę Kampanii – filmów z ciekawymi pomysłami wciąż przybywa. I nadal jest miejsce na Wasze prace!

Szczęśliwego dnia eTwinning i Dnia Europy!

Dodaj komentarz