e-Rozdanie nagród w konkursie europejskim

e-Rozdanie nagród w konkursie europejskim

Tegoroczna ceremonia rozdania europejskich nagród eTwinning musiała zostać odwołana ze względu na wysoki poziom zagrożenia atakiem terrorystycznym.

eTwinnerzy potrafią jednak doskonale działać i podróżować wirtualnie. I tak właśnie wręczano w tym roku nagrody. Urządzano spotkania w szkołach laureatów, które wywoływały nie mniej wzruszeń niż uroczysta gala.

W Zespole Szkół nr 19 – XI Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu było naprawdę wyjątkowo. W spotkaniu wziął udział dolnośląski Kurator Oświaty, Roman Kowalczyk, przedstawicielka European Schoolnet – Beatriz Romero oraz Ewa Raińska-Nowak z Krajowego Biura eTwinning w Polsce.

ZSnr10Wroclaw

Iwona Jodłowska, koordynatorka projektu Mirror, mirror…odebrała nagrodę z rąk przedstawicielki Centralnego Biura eTwinning podczas wideokonferencji ze swoimi partnerami, w których szkołach odbywały się w tym samym momencie identyczne ceremonie z udziałem przedstawicieli Centralnego Biura, lokalnych władz oraz oczywiście uczestników projektu i przedstawicieli społeczności szkolnych.

 

Iwona_Jodlowska

 

 

wideokonferencja

 

Zdjęcia pochodzą z relacjii wydarzenia zamieszczonej na stronie szkoły:

http://www.lo11.wroc.pl/strona=strona_glowna

Centralne Biuro eTwinning przygotowało również filmy o projektach, które zwyciężyły w trzech głównych kategoriach. Zobaczcie koniecznie najlepsze projekty w całej Europie!

 

Looking for Beau and Delfi – kategoria 4-11

 

Is this castle haunted? – kategoria 12-15:

 

Mirror Mirror… – kategoria 16-19: