EDUinspiracje 2016

EDUinspiracje 2016

Kolejna edycja konkursu EDUinspirator skierowana do osób, które uczestniczyły w projektach edukacyjnych realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

To konkurs dla osób aktywnie działających w obszarze edukacji, inspirujących swoje otoczenie, zachęcających innych do podejmowania aktywności, ambitnych i chętnych do zdobywania nowych umiejętności – czyli przede wszystkim dla Was eTwinnerzy!

EDUinspirator to konkurs, który od kilku lat nagradza osoby szczególnie zaangażowane w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Inspiruj, Edukuj, Motywuj to jego hasło przewodnie. Takich też osób szukamy: aktywnych, wpływających na rozwój innych, przyczyniających się do pozytywnych zmian w środowisku lokalnym, a także skrupulatnych, czego dowodem są działania prowadzone z wysoką jakością.

Udział w konkursie mogą wziąć wszyscy uczestnicy projektów realizowanych w ramach programów zarządzanych przez FRSE. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekonać nas, że to właśnie Ty w tym roku zasługujesz na tytuł EDUinspiratora.

Kto może zostać EDUinspiratorem?

Uczniowie, studenci, młodzież, dorośli słuchacze, w tym seniorzy, nauczyciele, trenerzy, edukatorzy, wykładowcy, pracownicy młodzieżowi i inni pracownicy uczelni wyższych oraz kadry zarządzającej w systemie edukacji formalnej i pozaformalnej, pracownicy instytucji publicznych i niepublicznych, przedstawiciele organizacji, przedsiębiorcy i pracownicy firm.

Konkurs jest prowadzony w kilku kategoriach:

  • Edukacja szkolna;
  • Szkolnictwo wyższe;
  • Edukacja zawodowa;
  • Edukacja dorosłych;
  • Edukacja pozaformalna młodzieży;
  • Kategoria specjalna: 20 lat Wolontariatu Europejskiego.

Uczestnicy samodzielnie wybierają kategorię, w której startują, dopasowując ją do charakteru swojej działalności. Do wygrania są nagrody rzeczowe. Laureaci będą mieli także możliwość uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych trenerów.

Wszyscy zainteresowani mogą zgłosić udział w konkursie do 30 czerwca 2016 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w systemie http://online.frse.org.pl/. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się na stronie www.eduinspiracje.org.pl.

Prestiżowy tytuł i cenne nagrody czekają!

Dodaj komentarz