EDUInspirator 2019 – Twój sukces może zainspirować innych!

EDUInspirator 2019 – Twój sukces może zainspirować innych!

Ruszyła tegoroczna edycja konkursu EDUinspirator, w którym po raz kolejny możesz podzielić się swoim sukcesem i zostać EDUInspiratorem 2019.

Jeśli byłeś uczestnikiem projektów edukacyjnych w ramach realizowanych programów unijnych i zdobyłeś nowe kwalifikacje, jeśli zajmujesz się edukacją i wykorzystujesz zdobyte umiejętności by zachęcać innych do działania, to  właśnie dla Ciebie jest nasz konkurs!

W tym roku do konkursu można zgłaszać się w następujących kategoriach:

  • Edukacja szkolna
  • Szkolnictwo wyższe
  • Edukacja zawodowa
  • Edukacja dorosłych
  • Edukacja pozaformalna młodzieży

To do Ciebie należy decyzja, w której kategorii wystartujesz po tytuł EDUInspiratora, dobierając kategorię do charakteru swojej działalności.

EDUinspirator to konkurs, który istnieje od 2014 roku i adresowany jest do osób, które aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Konkurs jest uzupełnieniem zainicjowanego w 2011 roku konkursu EDUinspiracje

EDUinspiratorem może zostać każda osoba, która dzięki zrealizowanemu projektowi rozpoczęła swoją przygodę z działalnością edukacyjną, rozwinęła swoje kompetencje zawodowe i znacząco wpłynęła na środowisko lokalne. Doceniamy tych, których działania są nacechowane innowacyjnością z wykorzystaniem nowych technologii, rozwijaniem kompetencji językowych lub międzykulturowych, działania kształtujące przedsiębiorczość i mające charakter międzynarodowy.

EDUinspirator jest liderem i mentorem w swoich działaniach, który potrafi skutecznie przekazać innym zdobytą wiedzę i doświadczenie i podnieść kwalifikacje innych osób przyczyniając się do ich sukcesu.

Dlatego tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem: „DZIAŁAM I INSPIRUJĘ!”

Twój sukces może zainspirować innych!

Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny stronie: www.eduinspiracje.org.pl i zaprezentować nam swoją działalność.

Na twoje zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.

EDUinspirator? –  może to właśnie Ty nim jesteś!