Edukacja zdalna z eTwinning – Platfroma Twinspace jako bezpieczna przestrzeń do nauczania online

Edukacja zdalna z eTwinning – Platfroma Twinspace jako bezpieczna przestrzeń do nauczania online

Zapraszamy na bezpłatne webinarium Edukacja zdalna z eTwinning – Patfroma Twinspace jako bezpieczna przestrzeń do nauczania online

Podczas webinarium pokażemy, jak wykorzystać platformę TwinSpace do pracy z uczniami online. Zaprezentujemy przykładowy projekt eTwinning, w którym nauczamy uczniów z konkretnej klasy, umieszczając dla nich różne materiały: filmiki szkoleniowe, ćwiczenia i inne materiały z kilku przedmiotów.

Spotkanie poprowadzą ambasadorki programu eTwinning

  • Edyta Karwowska: Nauczycielka dyplomowana w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Ambasador programu eTwinning. Entuzjastka małych kreatywnych działań, które potrafią dać klasie i szkole dużą zmianę i ogrom radości. W ramach eTwinning zrealizowała do tej pory kilkanaście projektów, ale z niecierpliwością czeka na kolejne. Zafascynowana technologiami informatycznymi i projektami zorientowanymi społecznie.
  • Ewa Przybysz-Gardyza:  Absolwentka SGH (stosunki międzynarodowe), UW (filologia angielska) oraz WSP Korczaka (edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna), a także Akademii Liderów Oświaty CEO. Nauczycielka dyplomowana edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w szkole podstawowej. Ambasador Programu eTwinning. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Koordynator warsztatów językowych TEIP oraz projektu Erasmus+. Pasjonatka nowych technologii.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube – eTwinning Polska.

TERMIN:  23.03.2020r. godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  Platforma ClickMeeting

Aby wziąć udział należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy