eTwinning Live

eTwinning Live

Już jest!

Nowa odsłona platformy – eTwinning Live – jest już do dyspozycji eTwinnerów.

Zalogujcie się jak najszybciej i sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy.

Zwróćcie szczególną uwag na trzy nowe funkcje.

1. Możliwość zorganizowania i przeprowadzenia przez eTwinnerów wydarzeń online. Za pośrednictwem wideokonferencji dziesiątki nauczycieli z całej Europy będzie mogło spotykać się w czasie rzeczywistym i rozmawiać o ważnych dla nich rzeczach, prezentować swoje pomysły na projekt, swoje lekcje, metody nauczania.

2. Pokoje Nauczycielski zostały zastąpione przez Grupy. W eTwinning Live każdy może utworzyć nową Grupę, tak długo, jak nie pozostaje ona w konflikcie z już istniejącymi (w tym z Grupami Centralnego Biura Programu eTwinning, które już działają). Grupy dysponują większą liczbą ciekawych i przydatnych narzędzi, niz Pokoje Nauczycielskie. Wypróbujcie koniecznie!

3. Nowa strona główna eTwinning Live będzie zawierać kanały informacji pochodzące od kontaktów i osób pojawiających się później (to także nowa funkcja), tak więc eTwinnerzy będą na bieżąco informowani o działaniach swoich kolegów i koleżanek. Przepływ informacji będzie miał bardziej dynamiczny charakter, a platforma stanie się bardziej społęcznym medium.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek trudności w zlokalizowaniu potrzebnych Wam funkcjonalności skorzystajcie z opcji Support section, dostępnej z Waszych nowych Desktopów.

Udanego testowania i miłej zabawy na eTwinning Live!

Dodaj komentarz