eTwinning Self Teaching Materials

eTwinning Self Teaching Materials

Materiały do samokształcenia są już dostępne online

Do Waszej dyspozycji oddajemy nową mini stronę zawierającą Materiały samokształceniowe. Strona ta jest narzędziem ułatwiającym eTwinnerom – zarówno nowym jak i doświadczonym – szczegółowe poznanie i usystematyzowanie posiadanej już wiedzy o eTwinning. Dzięki nim dowiecie się (lub przypomnicie) jak zaplanować projekt, jak zarządzać TwinSpace, jak czerpać korzyści z dostępnych form doskonalenia zawodowego oraz wiele innych.

Materiały samokształceniowe zawierają prezentacje i filmiki wideo we wszystkich wersjach językowych i są podzielone na moduły. Na koniec każdego modułu eTwinnerzy mogą przystąpić do quizu i sprawdzić, jak dużo się nauczyli. Jeśli poprawnie odpowiedzą na większość pytań, zdobędą punkty, które zasilą ich Pasek postępu widoczny na ich profilach eTwinning LIVE.

UWAGA – KAŻDY QUIZ MOŻNA ROZWIĄZAĆ TYLKO RAZ!

Zanim wyślecie swoje odpowiedzi upewnijcie się, że są prawidłowe. Aby zaliczyć test musicie mieć 80% poprawnych odpowiedzi.

Mini strona składa się z pięciu modułów:

  • Podstawy eTwinningu
  • Komunikacja w eTwinningu
  • Współpraca w eTwinningu
  • Rozwój zawodowy i networking
  • Jak osiągnąć jakość.

Moduły będą sukcesywnie publikowane w ciągu roku.

Warto sprawdzić swoją wiedzę o eTwinningu, niezależnie od tego, czy jesteście już eTwinnerami od lat, czy dopiero dołączyliście do społeczności. Zawsze możecie dowiedzieć się czegoś nowego!

Dodaj komentarz