eTwinning w szkole średniej

eTwinning w szkole średniej

Zapraszamy na bezpłatne seminarium online: eTwinning w szkole średniej, które odbędzie się w dniach 5-9 października 2020r. Spotkanie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli zatrudnionych w szkołach ponadpodstawowych, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

 

Program seminarium  

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel dowolnego przedmiotu pracujący w szkole ponadpodstawowej. Nauczyciele szkół podstawowych rekrutowani będą w drugiej kolejności, w miarę dostępności miejsc.

3. Posiadanie konta pocztowego na platformie Google. Jeśli jeszcze go nie posiadasz

Utwórz konto Google  

4. Gotowość do rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i wypracują własne materiały cyfrowe pomocne w w pracy nauczyciela. Chętni nauczyciele będa mieć możliwość założenia swoich pierwszych projektów eTwinning.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 30 września 2020 o godzinie 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy