eTwinning Wczesnoszkolni

eTwinning Wczesnoszkolni

Od stycznia 2022r. grupa Aktywna Tablica z eTwinning zmienia nieco swój profil działania skupiając się na edukacji wczesnoszkolnej. To nie oznacza, że inni nauczyciele nic tu dla siebie nie znajdą! Moderatorki grupy i wszyscy aktywni członkowie są przekonani, że pomysły na aktywności dla klas 1-3 mogą być inspiracją również dla nauczycieli klas starszych, a także przedszkola. 

 

Do tej pory grupa zgromadziła mnóstwo wartościowych materiałów – nie obawiajcie się, nic nie zniknie. Dotychczasowe strony zostają, zmienimy jedynie ich lokalizację – będzie można znaleźć je na dole listy stron jako podstrony “Aktywna Tablica z eTwinning”. 

Na nowych stronach znajdziecie materiały przydatne na poszczególne edukacje oraz inne przedmioty w klasach 1-3, a także konkursy, scenariusze uroczystości i inne materiały. Zamierzamy organizować online “Spotkania przy kawie”, na których członkowie grupy będą mogli podzielić się pomysłami na pracę, poprosić o radę czy po prostu porozmawiać na nurtujące ich tematy. 

Największa zmiana dotyczy jednak nie samych materiałów, ale zarządzania grupą. Zależy nam na tym, aby członkowie grupy mieli w tym swój udział. Dlatego będziemy Was pytać o zdanie, wspólnie podejmować decyzje i nawzajem się wspierać. O szczegółach opowiemy wkrótce ” przy kawie”!

Chcemy razem realizować projekty, uczyć się od siebie nawzajem, być dla siebie wsparciem, a jednocześnie mieć możliwość pochwalić się tym, co nam wyszło. Nie zabraknie też okazji do nauki – planujemy seminaria oraz webinaria z gośćmi. 

Grupę tworzą jej członkowie. To Wy decydujecie o tym, co będzie się w grupie działo. 

Zapraszamy!

 

Dołącz do grupy eTwinning Wczesnoszkolni  

 

 

Edyta Karwowska i Ewa Przybysz-Gardyza