Europejskie Nagrody eTwinning 2015

Europejskie Nagrody eTwinning 2015

Konkurs o Europejskie Nagrody eTwinning 2015

Z przyjemnością informujemy, że do 12 grudnia można nadsyłać zgłoszenia do konkursu o Nagrody eTwinning 2015!

Konkurs sponsorowany przez Komisję Europejską, dzieli się na trzy kategorie, w zależności od wieku uczniów, którzy biorą udział w realizacji projektów:

1. Uczniowie w wieku 4-11 lat

2. Uczniowie w wieku 12-15 lat

3. Uczniowie w wieku 16-19 lat

Obok głównego konkursu o Nagrody eTwinning, w 2015 r. dostępne są także następujące kategorie specjalne:

Nagrody w kategoriach specjalnych sponsorowane są przez inne instytucje: narodowe biura eTwinning w Polsce, Turcji, Francji, Niemczech, hiszpańskie Ministerstwo Edukacji, Kultury i Sportu, Międzynarodową Federację Nauczycieli Języka Francuskiego, British Council.

Kto może się ubiegać

Tylko nauczyciele, którzy otrzymali Europejską Odznakę Jakości za realizację projektu mogą ubiegać się i zdobyć Nagrodę Europejską. Wszystkie projekty muszą także wykazać, że były aktywnie realizowane w roku szkolnym 2013/2014.

Projekty mogą ubiegać się o Nagrody eTwinning tylko raz. Jednak te projekty, które wykazały niezwykłe osiągnięcia na przestrzeni czasu, mogą – za przyzwoleniem Narodowego Biura Kontaktowego Programu eTwinning – ubiegać się o nagrodę po raz drugi.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 grudnia 2014.

Wszystkie zgłoszenia przyjmowane są poprzez kliknięcie w link dostępny na twoim Desktopie czyli Pulpicie eTwinning. Link można znaleźć klikając w zakładkę projekty, a następnie w nazwę projektu. Link jest dostępny w liście Działań po prawej stronie ekranu.

Więcej informacji znajduje się na stronie:

http://www.etwinning.net/pl/pub/progress/awards/european_prizes.htm

Dodaj komentarz