Flipgrid, czyli jak komunikować się przy pomocy krótkich filmów

Flipgrid, czyli jak komunikować się przy pomocy krótkich filmów

Zapraszamy na bezpłatne webinarium z serii Narzędziownik eTwinnera – Flipgrid, czyli jak komunikować się przy pomocy krótkich filmów.

Podczas webinarium uczestnicy poznają bezpłatne, rewelacyjne narzędzie TIK, jakim jest Flipgrid, czyli platforma do współpracy i komunikowania się przy pomocy krótkich nagrań wideo. Krok po kroku przejdziemy przez proces zakładania konta, tworzenia grup i tematów. Omówimy proces nagrywania filmu i funkcje kamery. Uczestnicy webinarium dowiedzą się, jak efektywnie pracować na platformie Flipgrid podczas realizacji projektów eTwinning.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Halicka – pasjonatka nowoczesnych technologii w edukacji, nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Swoim doświadczeniem dzieli się także jako administratorka Facebookowych grup: Genially – oficjalna polska grupa, Wakelet Polska oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz. Prowadzi także kanał eduTriki w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially i Wakeleta w Polsce.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube – eTwinning Polska.

TERMIN:  28.09.2021r. godz. 18:30
CZAS TRWANIA: 90 minut
MIEJSCE:  MS Teams

Aby wziąć udział należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy