Genially dla genialnych logopedów

Genially dla genialnych logopedów

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie online skierowane do logopedów i innych specjalistów pracujących nad komunikacją, którzy chcą poznać narzędzie Genial.ly.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie platforma Genially i jej liczne funkcjonalności. Pokazane zostaną możliwości, jakie daje narzędzie w tworzeniu interaktywnych prezentacji, infografik, quizów, gier oraz przykłady i pomysły na wykorzystanie aplikacji w pracy logopedy.

Ogłoszony zostanie również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami – szczegóły podczas webinarium!

Spotkanie poprowadzą:

  • Joanna Szymańska – Pedagog specjalny, logopeda, terapeutka i nauczycielka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi. Stara się wyszukiwać różnorodne formy i metody pracy, które zachęcą uczniów do działania i do rozwijania swoich zainteresowań i pasji. Fascynują ją nowe technologie, szczególnie w aspekcie wykorzystania ich w pracy z dziećmi. Ze swoimi uczniami zrealizowała wiele różnorodnych projektów i innowacji.Jest wielką entuzjastką Genially i Wakellet. Do swoich sukcesów zalicza I miejsce w konkursie Szkoły w Chmurze na stworzenie escape roomu przy wykorzystaniu platformy Genially.

 

  • Monika Witasik – Ambasadorka i trenerka programu eTwinning w województwie mazowieckim. Logopeda i pedagog specjalny. Laureatka dwóch edycji konkursu “Lekcje o Mazowszu”, w ramach, którego stworzyła scenariusz m.in. z wykorzystaniem TIK w logopedii. Od jakiegoś czasu prowadzi intensywne działania, żeby zmobilizować logopedów do pracy projektowej. Jej motorem napędowym do działania jest “współpraca”. Jest współtwórcą poradnika ” Jak mogę pomóc swojemu dziecku? – Poradnik logopedyczny dla rodziców.”, który powstał w ramach projektu eTwinning. Żywi nadzieję, że grupa zawodowa logopedów włączy do swojej pracy motywatory w postaci TIK, a logopedzi z przyjemnością pokażą w eTwinningowej społeczności na co ich stać!

Certyfikaty uczestnictwa zostaną przesłane na wskazany podczas rejestracji adres mailowy.

Nagranie zostanie udostępnione na kanale YouTube – eTwinning Polska.

TERMIN:  26.04.2021 r. godz. 19:00
CZAS TRWANIA: 90 minut
MIEJSCE:  Platforma ClickMeeting

Wstępna rejestracja na wydarzenie jest dostępna pod poniższym linkiem, liczba miejsc ograniczona – 500 osób.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone osobnym mailem.

 

Formularz zgłoszeniowy