Grafika bez tajemnic

Grafika bez tajemnic

Zapraszamy na bezpłatne webinarium NARZĘDZIOWNIK ETWINNERA – Grafika bez tajemnic. Uczestnicy poznają bezpłatne narzędzia do tworzenia infografik, plakatów i ogłoszeń. Nauczą się tworzyć plakat, ogłoszenie, infografikę z wykorzystaniem bezpłatnych narzędzi TIK

Spotkanie poprowadzą:

  • Zyta Czechowska – pedagog specjalny, współprowadząca blog edukacyjny www.specjalni.pl. Trener z zakresu TIK i programowania. Autorka ścieżki w programie #SuperKoderzy. Członkini grupy SuperbelfrzyRP. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli.  Autorka licznych publikacji, projektów i laureatka ogólnopolskich konkursów. W 2017 otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji. Nauczyciel Roku 2019, Ambasador programu eTwinning. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie.
  • Jolanta Majkowska – wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku. Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z informatyki i języka polskiego. Autorka licznych artykułów i publikacji na temat innowacyjnych metod i technik nauczania, prelegentka na ogólnopolskich konferencjach. Trenerka programu Mistrzowie Kodowania, autorka ścieżki dla szkół specjalnych w programie Fundacji Orange #SuperKoderzy propagującym programowanie. Ekspert ds. awansu zawodowego nauczycieli. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze.

 

TERMIN: 12.03.2020 godz. 19:00
CZAS TRWANIA: 90 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę NARZĘDZIOWNIK ETWINNERA – Grafika bez tajemnic otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (12.03.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: