IV Kongres Edukacji

IV Kongres Edukacji

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w Polsce zaprasza na IV Kongres Edukacji, który odbędzie się 30 września 2021 roku w formule online (początek o godz. 12:00).

Hasło tegorocznego spotkania brzmi: Nowe perspektywy. Szersze horyzonty. Erasmus+ | EKS 2021-2027.

Podczas Kongresu będziemy rozmawiać o założeniach programu Erasmus+, Europejskiego Korpusu Solidarności oraz innych inicjatyw przewidzianych na lata 2021-2027. Przedstawimy je w odniesieniu do aktualnych priorytetów określonych przez państwa członkowskie we współpracy z Komisją Europejską: transformacji cyfrowej, uczestnictwa w życiu demokratycznym, włączania i różnorodności oraz środowiska i walki ze zmianami klimatycznymi. Podczas Kongresu planujemy interaktywne prezentacje, dyskusje z udziałem ekspertów, wystąpienia gości honorowych oraz sesje tematyczne dotyczące programu Erasmus+ i Europejskiego Dnia Języków.

Będziemy także celebrować jubileusz 20-lecia konkursu European Language Label. W ramach Europejskiego Dnia Języków zaprosimy na sesje tematyczne poświęcone nauce języków obcych. Wręczymy  nasze najważniejsze nagrody edukacyjne przyznane w konkursie EDUinspiracje, oraz w konkursach Komisji Europejskiej: European Language Label i European Innovative Teaching Awards.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych stron internetowych oraz kanałów social media, na których będziemy informować o szczegółach programu wydarzenia.

Zachęcamy do rejestracji i odwiedzenia strony wydarzenia:

IV Kongres Edukacji  

Do zobaczenia!