Ja Pana nie znam – czyli jak przeprowadzić pierwsze zajęcia lekcyjne online z uczniami

Ja Pana nie znam – czyli jak przeprowadzić pierwsze zajęcia lekcyjne online z uczniami

Zapraszamy na bezpłatne webinarium EDUKACJA ZDALNA – Ja Pana nie znam – czyli jak przeprowadzić pierwsze zajęcia lekcyjne online z uczniami.

Spotkanie poprowadzi Marcin Hościłowicz – nauczyciel j. angielskiego i informatyki III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach. Nauczyciel doradca w Suwalskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Suwałkach. Wieloletni ambasador i trener warsztatów komputerowy programu eTwinning, laureat krajowych odznak jakości programu eTwinning. Autor publikacji na temat innowacyjnych metod nauczania, Członek międzynarodowego projektu E-Lang przy ECML Graz. Autor zadań egzaminacyjnych egzaminów zewnętrznych z języka angielskiego. Fanatyk muzyczny, basista zespołu Drah.

TERMIN: 31.08.2020 godz. 15:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę EDUKACJA ZDALNA – Ja Pana nie znam – czyli jak przeprowadzić pierwsze zajęcia lekcyjne online z uczniami i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu webinarium, (31.08.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: