Jajko z niespodzianką II

Jajko z niespodzianką II

Zapraszamy na bezpłatne seminarium online, które odbędzie się w dniach 15-17 lutego 2021r. (trzy wieczorne spotkania).

Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning, zrealizować swój pierwszy projekt pt.:”Jajko z niespodzianką II”.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

UWAGA!

Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach edukacji wczesnowszkolnej. Jeśli interesuje Was projekt matematyczny dla nauczycieli klas IV-VIII zapraszamy na seminarium:

Matematyka jest wszędzie  

Inne tematy dedykowane różnym etapom kształcenia znajdziecie w zakładce Szkolenia krajowe.

 

Seminarium poprowadzi Dorota Deroń – Ambasadorka i trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie podkarpackim

Dyplomowana nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu, Microsoft Innovative Educator Expert 2020/2021. Zrealizowała szereg projektów wyróżnionych Krajową i Europejską Odznaką Jakości eTwinning.  Prowadzi warsztaty i szkolenia dla nauczycieli z zakresu stosowania i wdrażania TIK.  Organizatorka DBI, Dnia eTwinning, Code Week. Jest pasjonatką nowych technologii i współpracy projektowej.  Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.  Szkoła, w której pracuje uzyskała zaszczytny tytuł Szkoły eTwinning 2018-2019 i 2020-2021 oraz tytuł Szkoły w Chmurze Microsoft.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności przyjmowani będą nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i dołączą do wspólnego projektu rejestrowanego przez prowadzącego seminarium ambasadora.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 lutego 2021 o godzinie 23:59.

 

Formularz zgłoszeniowy