Jak wykorzystać program  eTwinning przed złożeniem wniosku Erasmus+

Jak wykorzystać program  eTwinning przed złożeniem wniosku Erasmus+

Zapraszamy na bezpłatne webinarium Jak wykorzystać program  eTwinning przed złożeniem wniosku Erasmus+.

Podczas spotkania przedstawione zostaną praktyczne sposoby wykorzystania narzędzi programu eTwinning przed przystąpieniem do realizacji projektów Erasmus+ KA101 i KA2. Zaprezentujemy w jaki sposób poszukiwać partnerów do współpracy, korzystać z doświadczenia europejskich nauczycieli, zakładać projekty eTwinning tak, aby przekształcić tę współpracę w realizację projektu Erasmus+.

Spotkanie poprowadzi Katarzyna Sopolińska – nauczyciel dyplomowany z 20 letnim stażem w Szkole Podstawowej nr 11 im. Stefana Batorego. Od 2005 roku związana z Programem eTwinning, którego jest nieustającą fanką. Na swoim koncie ma realizację wielu projektów eTwinning, za które otrzymała Krajową i Europejską Odznakę Jakości. Czterokrotnie nagrodzona w Krajowych Konkursach eTwinning. Doświadczenie zdobyte podczas realizacji eTwinningowych projektów doprowadziło do kolejnego etapu jakim były projekty Comenius, a obecnie Erasmus+.  Od kliku lat Ambasador Programu eTwinning  i trener kursów onlin. W 2015 roku na 10-lecie programu została wyróżniona tytułem Top Ambassador of the Decade in Poland.  Lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi.

TERMIN: 19.02.2020 godz. 19:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę Jak wykorzystać program  eTwinning przed złożeniem wniosku Erasmus+ otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (19.02.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: