Jem zdrowo i kolorowo

Jem zdrowo i kolorowo

Zapraszamy na bezpłatne seminarium online, które odbędzie się w dniach 16-18 marca 2021 roku (trzy wieczorne spotkania). 

Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli klas IV-VIII ze szkół podstawowych, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning, zrealizować swój pierwszy projekt pt: Jem zdrowo i kolorowo.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

UWAGA!

Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach klas IV-VIII szkół podstawowych. Jeśli nauczacie na innych etapach kształcenia lub w innych typach szkół wybierzcie inne seminarium – oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane innym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.

 

Seminarium poprowadzi Monika KhanAmbasadorka programu eTwinning w województwie podkarpackim

Nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół w Wysokiej Głogowskiej. Zrealizowała do tej pory ponad 15 projektów, które zostały nagrodzone Krajową i Europejską Odznaką Jakości. W ramach programu eTwinning brała udział w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Fascynuje ją wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji oraz praca metodą projektów. W swojej pracy kładzie nacisk na rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów. Jest ekspertem Microsoftu i Ambasadorką Wakeleta w Polsce. Prowadzi stronę FB „Monika Khan – pomysłowa edukacja”.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności przyjmowani będą nauczyciele klas IV-VIII szkół podstawowych.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach i dołączą do wspólnego projektu rejestrowanego przez prowadzącego seminarium ambasadora.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 marca 2021 o godzinie 23:59. W przypadku dużej ilości aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

 

Formularz zgłoszeniowy