Język i słowo, czyli co ułatwia naukę słownictwa na lekcji języka obcego

Język i słowo, czyli co ułatwia naukę słownictwa na lekcji języka obcego

Zapraszamy na bezpłatne webinarium NARZĘDZIA TIK DLA JĘZYKOWCÓW – Język i słowo, czyli co ułatwia naukę słownictwa na lekcji języka obcego.

W trakcie webinarium poznamy platformę Quizlet i stworzymy przykładowy zestaw fiszek. Przyjrzymy się również aplikacji Google Tłumacz oraz poznamy kilka wypróbowanych sposobów na pracę z chmurami wyrazów.

Webinarium poprowadzi Malwina Kordus – ambasadorka programu eTwinning, trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie dolnośląskim. Pracuje w Szkole Podstawowej nr 26 we Wrocławiu jako nauczycielka języka niemieckiego. Szkoła w której pracuje została wyróżniona tytułem eTwinning School w 2018 i w 2020 roku. Microsoft Innovative Educator Expert,  szkolna koordynatorka programu Deutsch Plus, Szkół UNESCO i Unicef. Stale eksploruje nowoczesne technologie.

TERMIN: 24.08.2020 godz. 17:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA.
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwęNARZĘDZIA TIK DLA JĘZYKOWCÓW – Język i słowo, czyli co ułatwia naukę słownictwa na lekcji języka obcego otworzyć klikając w jego tytuł.
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej).
  4. W dniu Webinarium, (24.08.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: