Jordania w eTwinning Plus!

Jordania w eTwinning Plus!

eTwinning Plus z radością wita nowego człona rodziny – Jordanię! 

 

Program eTwinning Plus został zainaugurowany w 2012 r. jako projekt oferujący platformę współpracy dla szkół z krajów znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie Europy, w celu nawiązywania projektów partnerskich z krajami uczestniczącymi w programie eTwinning.

Nauczyciele z ArmeniiAzerbejdżanuGruzjiMołdawii i Ukrainy – krajów stanowiących Partnerstwo Wschodnie oraz Tunezji, należącej do Partnerstwa Eurośródziemnomorskiego aktywnie uczestniczą w społeczności eTwinning.

Nauczyciele z Jordanii, która należy do Partnerstwa Eurośródziemnomorskiego, mogą teraz rejestrować się w eTwinning Plus, uczestniczyć w projektach, zapisywać się na różnego rodzaju formy ustawicznego doskonalenia zawodowego i w pełni cieszyć się doświadczeniami płynącymi z programu eTwinning Plus.

Zobacz poniższe wideo, gdzie Tala Sweis, Dyrektor Madrasati, programu edukacyjnego pod auspicjami królowej Rania Al Abdullah, stanowiącej Partnerskie Biuro Kontaktowe Jordanii w programie eTwinning Plus, Jacob Arts, attaché – kierownik programu ds. edukacji i młodzieży, delegacja Unii Europejskiej do Jordanii oraz Michael Teutsch, kierownik działu ds. szkół i wielojęzyczności Dyrekcji Generalnej ds. Edukacji, Młodziezy, Sportu i Kultury rozmawiają o Jordanii, która dołączyła eTwinning Plus.

Witamy Jordanię w eTwinning Plus i z niecierpliwością czekamy na liczne projekty z udziałem naszego nowego partnera.