Koduj z Genially

Koduj z Genially

Zapraszamy na bezpłatne webinarium PROGRAMOWANIE Z ETWINNING – Koduj z Genially.

Genially to idealne narzędzie do tworzenia interaktywnych zasobów edukacyjnych. Można je z powodzeniem wykorzystać do przygotowywania m.in. materiałów do nauki kodowania dla najmłodszych. Podczas webinarium przedstawimy jego możliwości i pokażemy jak tworzyć ciekawy i oryginalne zadania i zasoby dla uczniów.

Webinarium poprowadzi  Agnieszka Halicka – pasjonatka nowoczesnych technologii w edukacji, nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie, trenerka prowadząca szkolenia dla nauczycieli. Swoim doświadczeniem dzieli się także jako administratorka Facebookowych grup: Genially – oficjalna polska grupa, Wakelet Polska oraz EduTriki nauczycieli – TIK jakiego nie znasz. Prowadzi także kanał eduTriki w serwisie YouTube oraz stronę na Facebooku: EduTriki – Agnieszka Halicka. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. Jest Ambasadorką Genially i Wakeleta w Polsce.

TERMIN: 17.09.2020 godz. 18:00
CZAS TRWANIA: 60 minut
MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA.
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę PROGRAMOWANIE Z ETWINNING – Koduj z Genially otworzyć klikając w jego tytuł.
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej).
  4. W dniu Webinarium, (17.09.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: