Kolory Wielkanocy

Kolory Wielkanocy

Zapraszamy na seminarium online, które odbędzie się w dniach 8, 10, 11 marca 2022r. (trzy wieczorne spotkania).

Wydarzenie w całości realizowane jest w formie online na platformie eTwinning LIVE. Skierowane jest w pierwszej kolejności do nauczycieli pracujących z dziećmi w wielu 7-14 lat, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning i chcieliby, pod opieką ambasadora programu eTwinning, zrealizować swój pierwszy projekt pt.: Kolory Wielkanocy.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia i opisem projektu, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu:

Program seminarium  

 

Certyfikat wydawany jest wyłącznie osobom, które będą obecne na wszystkich spotkaniach szkoleniowych, wykonają zadania kursowe oraz dołączą do projektu.

 

UWAGA!

Szkolenie oraz zawarte w nim treści opracowane zostały z myślą o nauczycielach pracujących z dziećmi w wielu 7-14 lat. Jeśli nauczacie na innych etapach kształcenia wybierzcie inne seminarium – oferta wydarzeń będzie systematycznie rozszerzana o kolejne tematy dedykowane innym etapom edukacyjnym. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony, zwłaszcza zakładki Szkolenia krajowe.

 

Seminarium i projekt poprowadzi Justyna Gejdel

Ambasadorka programu eTwinning w województwie pomorskim

Jestem nauczycielką chemii od 2003 roku w Gdańsku. Z chęcią wspieram dzieci w nauce poprzez różne zadania aktywizujące, jak również dzielę się pomysłami w prowadzeniu zajęć i organizacji czasu na lekcji z moimi kolegami i koleżankami z pracy na każdym szczeblu edukacyjnym.

Moja szkoła otrzymała dwukrotnie tytuł Szkoły eTwinningu na rok szkolny 2018/2019 oraz na rok szkolny 2020/2021

Jestem również aktywną uczestniczką wielu konferencji, seminariów, webinariów i warsztatów dostępnych na platformie eTwinning. Z chęcią podzielę się zdobytymi umiejętnościami i wiedzą.

 

Warunki udziału w seminarium:

1. Posiadanie konta w programie eTwinning.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany:

Dołącz do społeczności eTwinning  

Rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce realizującej podstawę programową.
W pierwszej kolejności na wydarzenie przyjmowani będą aktywni zawodowo nauczyciele pracujący z dziećmi w wielu 7-14 lat, którzy nie mają doświadczenia w realizacji projektów eTwinning.

3. Gotowość do aktywnej współpracy w trakcie trwania szkolenia oraz rozpoczęcia projektu.
Organizatorzy oczekują, że uczestnicy będą obecni na wszystkich zaplanowanych spotkaniach oraz rozpoczną projekt eTwinning.

 

Uczestnicy potrzebować będą laptopów lub komputerów stacjonarnych podłączonych do Internetu. (Ważne – tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa).

Każdy uczestnik seminarium, który będzie obecny na wszystkich spotkaniach i wykona zadania kursowe oraz aktywnie przystąpi do realizacji projektu eTwinning, otrzyma certyfikat uczestnictwa. Certyfikat jest w formie cyfrowej i wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 2 marca 2022 o godzinie 23:59.

Formularz zgłoszeniowy