Konferencja i warsztaty komputerowe w Przemyślu – 7 listopada 2013

Konferencja i warsztaty komputerowe w Przemyślu – 7 listopada 2013

Zapraszamy na konferencję i warsztaty komputerowe w Przemyślu – 7 listopada 2013

Czy można oswoić najnowsze technologie, korzystać z Internetu bezpiecznie i pożytecznie, nauczyć się języka obcego i równocześnie nawiązać współpracę ze szkołą z odległego krańca Europy? Tak, to możliwe dzięki współczesnym technologiom cyfrowym. Dołącz do cyfrowego świata! Jak to zrobić, jak zacząć? Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o pożytkach z Internetu? Co Internet może zrobić dla ciebie? Dowiedzą się Państwo na konferencji szkoleniowej:

W świecie cyfrowym – szkolenia, warsztaty, kursy”

w Przemyślu, w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu, ul. Tymona Terleckiego 6, w czwartek, 7 listopada 2013, w godzinach  10.00 – 15.30.

W ramach konferencji oferujemy warsztaty komputerowe z zakresu edukacji informacyjnej oraz medialnej, w tym zagadnienia bezpieczeństwa w sieci, umiejętności korzystania z cyfrowego środowiska w procesie edukacyjnym, jak również na potrzeby pozaszkolne, domowe, etc;  a także konkretne narzędzia i zasoby TIK europejskich programów edukacyjnych. Warsztaty przeznaczone są dla szeroko rozumianego środowiska oświatowego; wspierające wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów oraz doskonalenie umiejętności cyfrowych nauczycieli, wychowawców, opiekunów, ze szczególnym uwzględnieniem integrowania nowoczesnych technologii informacyjnych z zajęciami realizującymi podstawę programową we wszystkich przedmiotach szkolnych i na wszystkich etapach kształcenia.

Na konferencję zapraszamy także rodziców i inne osoby zainteresowane poznaniem Internetu lub rozwinięciem swoich kompetencji cyfrowych.

Oferujemy trzy tematyczne warsztaty do wyboru:

1. Szkoła w Internecie – program eTwinning (Desktop i TwinSpace)

2. e-safety – bezpieczny Internet

3. e-obywatel

Konferencja realizowana jest przez FRSE, zespół programu eTwinning, w ramach wspierania zadania publicznego „Upowszechnianie korzystania z Internetu i rozwój kompetencji cyfrowych” przez Ministra Administracji i Cyfryzacji.

Zapewniamy ZWROT KOSZTÓW PODRÓŻY Z INNEJ MIEJSCOWOŚCI, gorący lunch i CERTYFIKAT ukończenia szkolenia.

Zapraszamy!

Pobierz programzarejestruj się!

https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/ec6726e9e1ebd353961f4b93c34e4e8c

Udział w konferencji i warsztatach komputerowych jest bezpłatny.Warsztaty skierowane są do dwóch grup odbiorców: pierwsza to nauczyciele i dyrektorzy szkół i przedszkoli, a druga to władze lokalne, samorządowe, instytucje kulturalne, organizacje pozarządowe, rodzice, uczniowie, itd.  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w pracowniach komputerowych prosimy zgłosić chęć udziału w warsztatach w odpowiednim polu formularza zgłoszeniowego. W miarę możliwości, prosimy o przyniesienie własnego laptopa.

Dodaj komentarz