Konferencja “Kompetencje przyszłości w projektach eTwinning” w Katowicach

Konferencja “Kompetencje przyszłości w projektach eTwinning” w Katowicach

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Kuratorium Oświaty w Katowicach zaprasza dyrektorów i nauczycieli z woj. śląskiego na bezpłatną konferencję regionalną Kompetencje przyszłości w projektach eTwinning.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się jak w atrakcyjny i ciekawy sposób, za pomocą bezpłatnych narzędzi TIK i w ramach projektów eTwinning, rozwijać wśród swoich wychowanków kompetencje kluczowe oraz niezbędne umiejętności, w które warto zainwestować przy tak dynamicznych zmianach na rynku pracy. Ambasadorzy, trenerzy i nagrodzeni eTwinnerzy, zaprezentują, na podstawie własnych doświadczeń, jak wpleść metodę projektu w codzienną pracę z uczniami.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach, szkołach podstawowych, szkołach średnich i ośrodkach szkolno-wychowawczych.

Lokalizacja: Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”, ul. Wyszyńskiego 7, 40-132 Katowice
Termin: 12 czerwca 2019
Czas trwania: 10:00 – 14:00

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy  

Ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń nabór został zakończony.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest posiadanie konta w programie eTwinning. Rejestracji można dokonać   pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję). Założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji wstępnej.

Rezygnacja z udziału w konferencji możliwa jest do 7 czerwca 2019. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: jgradowska@frse.org.pl

Więcej informacji (program) na stronie wydarzenia:

Konferencja – Katowice