Konferencja – Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych

Konferencja – Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Kuratorium Oświaty w Kielcach zaprasza nauczycieli szkół podstawowych z województwa świętokrzyskiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o  nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne narzędzia online i aplikacje na tablicę interaktywną, roboty LEGO), poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning. W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w szkołach podstawowych.

Spotkanie odbędzie się 8 kwietnia 2019, w Nowinach k. Kielc.

 

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji).

Formularz zgłoszeniowy  

Liczba miejsc jest ograniczona

 

Termin rejestracji upływa w dniu 25 marca 2019r.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 29 marca 2019. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: jgradowska@frse.org.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji (program, lokalizacja) na stronie wydarzenia:

Konferencja – Nowiny k. Kielc