Konferencja: Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii

Konferencja: Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Kuratorium Oświaty w Opolu zaprasza nauczycieli szkół podstawowych z województwa opolskiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne aplikacje online, aplikacje na tablicę interaktywną, programy do kodowania, roboty). Poznają także sposoby na wykorzystanie ich podczas zajęć lekcyjnych. Będą mieli również możliwość zapoznania się z ofertą europejskiego programu eTwinning. Spotkanie odbędzie się 29 marca 2019, w Opolu.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w szkołach podstawowych w województwie opolskim. Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji).

 

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są poprzez:

Formularz zgłoszeniowy  

Liczba miejsc jest ograniczona.

Termin rejestracji upływa w dniu 18 marca 2019r.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

 

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 22 marca 2019. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia. Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: jgradowska@frse.org.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.