Konferencja Nowoczesne technologie w projektach międzynarodowych w Łodzi

Konferencja Nowoczesne technologie w projektach międzynarodowych w Łodzi

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowe Biuro eTwinning wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i Politechniką Łódzką zapraszają nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i średnich z województwa łódzkiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesne technologie w projektach międzynarodowych. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne aplikacje wykorzystywane w projektach online, bezpłatne narzędzia TIK przydatne w edukacji, programy do kodowania i robotyki), poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą programu eTwinning.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach, szkołach podstawowych i średnich.

Lokalizacja: Politechnika Łódzka, Centrum Współpracy Międzynarodowej (budynek A-16)
Żwirki 36, 90-924 Łódź
Termin: 24 września 2019
Czas trwania: 9:30 – 17:00

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić:

Formularz zgłoszeniowy  

Termin rejestracji na konferencję upływa w dniu 10 września 2019r.

Liczba miejsc ograniczona.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na spotkanie jest posiadanie konta na platformie eTwinning.

Nauczyciel nie posiadający konta może je bezpłatnie założyć (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm. Założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji wstępnej.

Zapewniamy bezpłatny udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

 

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

Konferencja – Łódź