Konferencja warsztatowa: Inspiracja, Współpraca, Rozwój

Konferencja warsztatowa: Inspiracja, Współpraca, Rozwój

Istotą programu eTwinning jest wspólne działanie, uczenie się od siebie nawzajem, inspirowanie i doskonalenie zawodowe. Te elementy wprowadzane sukcesywnie do pracy nauczycieli, działań całej szkoły zawsze przynoszą korzyści dla całej społeczności szkolnej, a często także i lokalnej. Innowacyjne działania, dbałość o e-Bezpieczeństwo w przypadku 109 polskich szkół poskutkowało przyznaniem im Odznaki Szkoły eTwinning.

Nagrodzone tą odznaką szkoły to pionierzy i liderzy w takich dziedzinach jak:

  • Praktyka cyfrowa
  • Praktyka w zakresie eBezpieczeństwa
  • Twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania
  • Promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry
  • Promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów.

W wyniku współpracy Krajowego Biura eTwinning, Szkół eTwinning i laureatów konkursu Nasz projekt eTwinning powstała konferencja Inspiracja, Współpraca, Rozwój.

Specjalnie dla społeczności eTwinning opracowali warsztaty i prezentacje demonstrujące ich codzienną pracę przy wprowadzaniu innowacji w proces nauczania. Poznacie nie tylko wykorzystywane przez nich narzędzia i metody pracy, ale także źródła pomysłów, sposoby na angażowanie członków społeczności szkolnych.

Przez cały czas wydarzenia dostępne będą także stoiska szkół prezentujące efekty ich pracy. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z materiałami, porozmawiania z nauczycielami realizującymi te działania na co dzień.

Nauczycieli zainteresowanych realizacją projektów eTwinning i rozwijaniem swoich umiejętności zapraszamy do bezpłatnego udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu:

Termin: 8 października 2019

Lokalizacja: Hotel Mercure, Warszawa

Czas trwania: 10:00 – 17:15

Formularz zgłoszeniowy  

Liczba miejsc jest ograniczona. Zakwalifikowanie do udziału w tym wydarzeniu będzie potwierdzane mailowo przez Krajowe Biuro eTwinning.

Termin rejestracji na konferencję upływa w dniu 30 września 2019.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest posiadanie konta na platformie eTwinning.

Nauczyciel nie posiadający konta może je bezpłatnie założyć  (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji wstępnej).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji (program, warsztaty, lokalizacja) na stronie wydarzenia:

Inspiracja, Współpraca, Rozwój