Konferencja warsztatowa LEGO® Education dla przedszkoli w projektach eTwinning

Konferencja warsztatowa LEGO® Education dla przedszkoli w projektach eTwinning

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie warsztatowe organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji przy współpracy z AKCES Edukacja oraz Fundacją ALE Nauczanie w dniu 17 czerwca 2019r w Warszawie.

Szkolenie skierowane jest do przedszkolnych zespołów nauczycielskich składających się z dyrektorów/wicedyrektorów oraz nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach lub oddziałach przedszkolnych działających przy szkołach podstawowych.

 

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest posiadanie konta na platformie eTwinning. Nauczyciele, zainteresowani udziałem w wydarzeniu, a nie posiadający jeszcze konta  powinni przed zgłoszeniem chęci udziału zarejestrować się w programie (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję). Konto można założyć pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila na podany wcześniej adres – dokończenie rejestracji wstępnej).

Jeśli masz już konto na portalu eTwinning LIVE wyślij zgłoszenie:

Formularz zgłoszeniowy  

 

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele bez doświadczenia w programie eTwinning. Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne oraz całodzienne wyżywienie podczas konferencji.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 7 czerwca 2019.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 7 czerwca 2019. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia.

Rezygnacje przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowym: mknap@frse.org.pl.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.