Konferencja warsztatowa LEGO®Education

Konferencja warsztatowa LEGO®Education

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie warsztatowe organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji przy współpracy z AKCES Edukacja oraz Fundacją ALE Nauczanie w dniu 28 października 2019r, w Warszawie.

Szkolenie skierowane jest do trzyosobowych szkolnych zespołów nauczycielskich składających się z dyrektorów/wicedyrektorów szkół podstawowych oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej oraz nauczycieli uczących w klasach IV-VIII.

 

Aby wziąć udział w szkoleniu należy:

  1. Zebrać trzyosobowy szkolny zespół nauczycielski (dyrektor/wicedyrektor+nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej+nauczyciel klas IV-VIII).
  2. Zarejestrować się na portalu eTwinning LIVE (uwaga: nie jest to jeszcze zgłoszenie na seminarium) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji). Jeśli masz już konto na portalu eTwinning LIVE, przejdź do punktu 2.
  3. Zarejestrować się na wydarzenie poprzez:
Formularz zgłoszeniowy  

 

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele bez doświadczenia w programie eTwinning.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne oraz całodzienne wyżywienie podczas konferencji.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 21 października 2019, do godziny 23:59.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 21 października 2019, do godziny 23:59.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji (program, lokalizacja) na stronie wydarzenia:

Konferencja Lego