Konferencja warsztatowa: Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii w Puławach

Konferencja warsztatowa: Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii w Puławach

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Krajowe Biuro eTwinning zaprasza nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych z województwa lubelskiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii . Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (tj. bezpłatne aplikacje wykorzystywane w projektach online, bezpłatne narzędzia TIK przydatne w edukacji, programy do kodowania i robotyki); poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning, służącego do międzynarodowej współpracy pomiędzy szkołami w Europie.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach i szkołach podstawowych.

 

Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Puławach, ul. Kaniowczyków 1, 24-100 Puławy
Termin: 14 maja 2019
Czas trwania: 9:30 – 17:00

Formularz zgłoszeniowy  

 

Termin rejestracji na konferencję upływa w dniu 5 maja 2019r.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest posiadanie konta na platformie eTwinning. Nauczyciele, zainteresowani udziałem w wydarzeniu, a nie posiadający jeszcze konta  powinni przed zgłoszeniem chęci udziału zarejestrować się w programie (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję). Konto można założyć pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila na podany wcześniej adres – dokończenie rejestracji wstępnej).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji (program, lokalizacja) dostępne są na stronie wydarzenia

Konferencja – Puławy