Konferencja warsztatowa “Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii” we Wrocławiu

Konferencja warsztatowa “Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii” we Wrocławiu

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji i Krajowe Biuro eTwinning zapraszają nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych i średnich z województwa dolnośląskiego na bezpłatną konferencję warsztatową eTwinning Nowoczesna edukacja z wykorzystaniem technologii. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o nowoczesnych narzędziach TIK w edukacji (bezpłatne aplikacje wykorzystywane w projektach online, bezpłatne narzędzia TIK przydatne w edukacji, roboty edukacyjne, programy do kodowania i robotyki) poznają sposoby na ich wykorzystanie podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą eTwinning.

Lokalizacja: Hotel ibis Styles Wrocław Centrum

Termin: 2 października 2019

Czas trwania: 9:30 – 16:30

Aby wziąć udział należy wypełnić:

  Formularz zgłoszeniowy  

Termin rejestracji na konferencję upływa w dniu 20 września 2019r.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest posiadanie konta na platformie eTwinning.

Nauczyciel nie posiadający konta może je bezpłatnie założyć  (uwaga: nie jest to rejestracja na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (założenie konta przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji wstępnej).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji (program, lokalizacja) na stronie wydarzenia:

Konferencja – Wrocław