Konferencja warsztatowa “Programowanie z eTwinning” w Suwałkach

Konferencja warsztatowa “Programowanie z eTwinning” w Suwałkach

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach zaprasza nauczycieli z województwa podlaskiego na bezpłatną konferencję warsztatową Programowanie z eTwinning. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o programowaniu od podstaw na warsztatach praktycznych (hands-on), poznają sposoby na wykorzystanie programowania podczas swoich zajęć lekcyjnych oraz będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą europejskiego programu eTwinning.

W konferencji mogą wziąć udział nauczyciele każdej specjalności pracujący w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadpodstawowych.

Spotkanie odbędzie się 8 grudnia 2018 w Suwałkach

Zapewniamy udział w praktycznych warsztatach, materiały szkoleniowe oraz certyfikaty uczestnictwa. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na wydarzenie jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na konferencję) pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila – dokończenie rejestracji).

Zgłoszenia na konferencję w Suwałkach przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia:

 

Formularz zgłoszeniowy  

 

Termin rejestracji upływa w dniu 2 grudnia.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 2 grudnia 2018. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów wyżywienia.

Więcej informacji (program, lokalizacja, itd.) dostępne są na stronie wydarzenia.