Konferencja warsztatowa w Opolu

Konferencja warsztatowa w Opolu

Dołącz do eTwinning!
Zapraszamy na konferencję i warsztaty komputerowe w Opolu – 17 maja 2013

Czy można oswoić najnowsze technologie, nauczyć się języka obcego i równocześnie nawiązać współpracę ze szkołą z odległego krańca Europy? Tak, to możliwe dzięki europejskiemu programowi eTwinning.

Warto dołączyć do europejskiej społeczności eTwinning – do ponad 200 tysięcy nauczycieli ze wszystkich krajów Unii Europejskiej, a w tym 19 tysięcy nauczycieli z całej Polski, którzy już się zarejestrowali.

Zapraszamy na konferencję warsztatową programu eTwinning do Opola, na Wydział Ekonomiczny Wyższej Szkoły Bankowej z Wrocławia, ul. Augustyna Kośnego 72 , w piątek, 17 maja br.,  w godzinach 10.00 – 15.30. Konferencję organizuje Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego oraz Opolskim  Kuratorium Oświaty. Zapraszamy!

Pobierz program i zarejestruj się tutaj

Udział w konferencji jest bezpłatny. Warsztaty skierowane są do nauczycieli i dyrektorów szkół i przedszkoli. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w pracowniach komputerowych prosimy zgłosić chęć udziału w warsztatach w odpowiednim polu formularza zgłoszeniowego. Jeśli masz laptopa przynieś go ze sobą! Zaznacz w odpowiednim polu formularza.