Konferencja warsztatowa w Płocku 23 października 2013

Konferencja warsztatowa w Płocku 23 października 2013

Dołącz do eTwinning!
Zapraszamy na konferencję i warsztaty komputerowe w Płocku – 23 października 2013

Czy można oswoić najnowsze technologie, nauczyć się języka obcego i równocześnie nawiązać współpracę ze szkołą z odległego krańca Europy? Tak, to możliwe dzięki europejskiemu programowi eTwinning.

eTwinning powstał specjalnie dla szkół i przedszkoli, stwarzając możliwość międzynarodowej współpracy i wspólnej realizacji projektów edukacyjnych dla uczniów w wieku 3 – 19 lat. Udział w eTwinning nie wymaga ponoszenia przez szkołę żadnych kosztów ani zbędnych formalności. Oferuje za to wiele różnorodnych korzyści. Uczniowie naprawdę lubią eTwinningowe lekcje, ponieważ w zajmujący sposób i na żywo uczą się języków, doskonalą umiejętności komputerowe, poznają kulturę i historię innych krajów.

Dla nauczycieli eTwinning ma wiele ofert szkoleniowych, kursów internetowych i seminariów kontaktowych, podczas których mogą się poznać i rozpocząć  wspólne projekty nauczyciele ze wszystkich krajów Unii Europejskiej. Każdy nauczyciel, który zrealizował choćby jeden projekt eTwinning potwierdza, że program pomaga osiągać kolejne stopnie awansu zawodowego.

Cała szkoła również zyskuje na realizacji projektów europejskich: poszerza ofertę, staje się atrakcyjna i ceniona przez rodziców, przez co  poprawia swoja pozycję w okresie rekrutacji.

Warto dołączyć do europejskiej społeczności eTwinning – do ponad 200 tysięcy nauczycieli ze wszystkich krajów Unii Europejskiej, w tym do ponad 21 tysięcy nauczycieli z całej Polski, którzy już się zarejestrowali. Jak to zrobić, jak zacząć?

Dowiedzą się Państwo na konferencji warsztatowej programu eTwinning w Płocku, w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, ul. Gałczyńskiego 28 we środę, 23 października 2013, w godzinach  10.00 – 15.30. Konferencję organizuje Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Mazowieckim Kuratorium Oświaty i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Płocku. Zapraszamy!

Pobierz program  i  zarejestruj się

Zobacz mapkę dojazdu  do PWSZ w Płocku.

Udział w konferencji i warsztatach komputerowych jest bezpłatny. Warsztaty skierowane są do nauczycieli i dyrektorów szkół i przedszkoli. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w pracowniach komputerowych prosimy zgłosić chęć udziału w warsztatach w odpowiednim polu formularza zgłoszeniowego. W miarę możliwości, prosimy o przyniesienie własnego laptopa.

Dodaj komentarz