Konkurs Europass Viral Video

Konkurs Europass Viral Video

Cenisz sobie wyzwania? Lubisz wygrywać nagrody? Masz ochotę na wyjazd do wymarzonego miasta w Europie? Jeśli tak to przyjmij zapraszenie do wzięcia udziału w Konkursie Europass Viral Video 2014!

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego krótkiego filmu (viral video) przedstawiającego korzyści wynikające z Europass. Rodzaj filmu jest dowolny, może to być film dokumentalny, scenka teatralna, komedia – wyzwólcie swoją wyobraźnię.

Również format jest dowolny, mogą to być ilustracje, animacja, nagranie na żywo… cokolwiek przyjdzie wam do głowy.

Powiązanie z inicjatywą Europass nie musi być ewidentne; kluczem do sukcesu filmu, jest to by łatwo zapadał w pamięć i był na tyle frapujący, by ludzie chcieli się nim dzielić ze znajomymi.

Nagrody

W konkursie przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody. Do wygrania wycieczka do wymarzonego miasta w Europie oraz vouchery na zakupy o wartości 1000 i 500 euro.

1. miejsce – wycieczka do wybranego miasta w Europie! (na obszarze Unii Europejskiej, krajów Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz krajów kandydujących do UE).

2. miejsce – Voucher na zakupy o wartości 1000 euro.

3. miejsce – Voucher na zakupy o wartości 500 euro.

Informacje dla uczestników, regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy (do 30.11.2014r.) znajdują się na stronie: http://europass.org.pl/konkurs/

Dodaj komentarz