Konkurs: Nie zakłamuj rzeczywistości

Konkurs: Nie zakłamuj rzeczywistości

Moderatorzy grupy Wrażliwi na (dez)informację, dedykowanej nauczycielom zainteresowanym rozwijaniem umiejętności bezpiecznego i efektywnego korzystania z mediów oraz rozpoznawania i walki z dezinformacją, zapraszają do udziału w konkursie Nie zakłamuj rzeczywistości.

Celem konkursu jest promowanie rzetelnego przekazu informacji w mediach i kształtowanie świadomego odbioru treści w internecie.

Aby wziąć udział w konkursie należy być członkiem grupy Wrażliwi na (dez)informację oraz stworzyć plakat za pomocą narzędzia PosterMyWall, promujący świadomy odbiór treści w Internecie. Plakat powinien zawierać slogan w języku polskim.

Gotowe prace prosimy zamieścić w zakładce MATERIAŁY w grupie Wrażliwi na (dez)informację, w folderze Konkurs Plakat. Plik należy nazwać swoim imieniem i nazwiskiem.

Na prace czekamy 15 października 2021r.

 

Jak stać się członkiem tej wyjątkowej grupy?

Wystarczy zalogować się na eTwinning LIVE, wejść do zakładki Grupy i odszukać korzystając z nazwy Wrażliwi na (dez)informację. Następnie kliknąć Przejdź do grupy:

 

 

i dalej Dołącz do grupy

 

 

Grupa swoją funkcjonalnością przypomina TwinSpace i prowadzona jest w języku polskim. Znajdziecie tu już ciekawe materiały dodane przez trenerów!