Kursy internetowe eTwinning – jesień 2013

Kursy internetowe eTwinning – jesień 2013

Nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning zapraszamy na bezpłatne szkolenia internetowe poświęcone narzędziom eTwinning oraz różnorodnym narzędziom komputerowym przydatnym przy realizacji projektów eTwinning.

Szkolenia internetowe:

  • skierowane są do wszystkich nauczycieli, w całej Polsce, bez względu na przedmiot jakiego nauczają w szkołach, zainteresowanych współpracą ze szkołami europejskimi i realizacją projektów w ramach programu eTwinning,
  • nauczyciel dopasowuje miejsce i czas nauki do swoich potrzeb,
  • ma szansę wykorzystać najnowsze technologie i różne środki przekazu, szczególnie platformę edukacyjną Moodle,
  • otrzymuje wsparcie doświadczonego trenera,
  • może nawiązać kontakty i wymienić doświadczenia z innymi nauczycielami,
  • może liczyć w każdej chwili na pomoc innych kursantów i trenera,
  • może uzyskać certyfikat ukończenia szkolenia wystawiony przez Narodowe Biuro Kontaktowe Programu eTwinning.

Kursy są prowadzone w systemie na odległość przez Internet z wykorzystaniem platformy portalu eTwinning i Moodle.

Wszystkie materiały szkoleniowe umieszczane są na stronie www kursu http://moodle.etwinning.pl i wykorzystują różne środki przekazu: tekst, grafikę, multimedia, audio i wideo.

Narodowe Biuro Kontaktowe Programu eTwinning oferuje następujące szkolenia:

Kursy tygodniowe skierowane są do nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning (rejestracji można dokonać na stronie www.etwinning.net). Będą się odbywały w terminie od września  do grudnia 2013. Grupy kursowe będą tworzone w zależności od liczby zgłoszeń. O terminie rozpoczęcia szkolenia poinformujemy osoby zakwalifikowane. Ilość miejsc jest ograniczona. Aby zapisać się na wybrany kurs tygodniowy, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/6bd6066fccb41d167835de0c6a1d7233). Istnieje możliwość wyboru więcej niż jednego szkolenia, ale proszę pamiętać, że mogą się odbywać  w tym samym czasie.

Formularze zgłoszeniowe do kursów 10 tygodniowych dla początkujących i zaawansowanych znajdują się na stronach z opisem tych kursów.

Szczegółowych informacji na temat szkoleń udziela Agnieszka Woźniak agnieszka.wozniak@frse.org.pl .