Learning Event 2020: Jakość w projektach eTwinning.

Learning Event 2020: Jakość w projektach eTwinning.

Zapraszamy do udziału w Learning Event 2020: Jakość w projektach eTwinning.

Learning Event skierowany jest do nauczycieli, którzy chcą poszerzyć umiejętności oraz pogłębić wiedzę na temat jakości projektów eTwinning. Głównym celem warsztatów jest wsparcie uczestników w realizacji projektu na miarę odznaki jakości. Przygotowane narzędzia mają skłonić do refleksji nad własnymi działaniami i dostarczyć inspiracji do dalszej pracy z uczniami.

Cele:

  • przygotowanie nauczycieli do realizacji projektów na miarę odznaki jakości;
  • doskonalenie metod pracy projektowej;
  • zaznajomienie uczestników z ciekawymi narzędziami przydatnymi do komunikacji i współpracy na  poszczególnych etapach projektu;
  • poznanie zasad tworzenia przestrzeni do realizacji projektu w Twinspace.

Szkolenie poprowadzi Celina Świebocka – Trenerka warsztatów komputerowych eTwinning w województwie małopolskimNauczycielka języka niemieckiego i doradztwa zawodowego w Szkole Podstawowej w Jazowsku, w Szkole Podstawowej nr 1 w Obidzy oraz w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kadczy. Do tej pory zrealizowała kilkadziesiąt projektów w  języku niemieckim. Wiele z nich zostało wyróżnionych Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości, a także nagrodą w krajowym konkursie Nasz Projekt eTwinning 2017, w Europejskim Konkursie eTwinning 2017.  W 2018r. dwa projekty zostały laureatami 65.  Konkursu Europejskiego „Pomyśl – na czym opiera się Europa?”, a w 2019r. kolejne trzy laureatami 66. Konkursu Europejskiego „YOUrope –chodzi o Ciebie!”. Jest założycielem i koordynatorem grupy eTwinning dla nauczycieli języka niemieckiego „Projekte auf Deutsch” , w ramach której organizuje i prowadzi webinaria, dzieląc się przykładami dobrych praktyk oraz pomysłami na wykorzystanie narzędzi TIK w międzynarodowych projektach. Pasjonuje ją nowoczesna technologia, narzędzia TIK, a szczególnie tematyka pokojów zagadek, webquestów oraz odwróconej klasy.

TERMIN: 21.09. – 02.10.2020

 

Aby wziąć w nim udział należy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji ROZWÓJ ZAWODOWY
  2. Odszukać właściwe wydarzenie i kliknąć w jego nazwę Learning Event 2020: Jakość w projektach eTwinning.
  3. Kliknąć ZAPISZ SIĘ  (jak na ilustracji poniżej)

Liczba miejsc ograniczona.