Międzynarodowe projekty edukacyjne w praktyce

Międzynarodowe projekty edukacyjne w praktyce

Zapraszamy na bezpłatne webinarium POKOLENIE ETWINNING – Międzynarodowe projekty edukacyjne w praktyce.

Podczas webinarium nasz gość opowie o początkach w programie eTwinning. Wspomni o zrealizowanych projektach oraz o tym w jaki sposób rozwijał się jej warsztat pracy. Powie dlaczego warto zgłaszać projekty do konkursu Nasz Projekt eTwinning oraz konkursu europejskiego. Poruszy temat synergii z programem Erasmus+.
Spotkanie poprowadzi Beata Lenartowicz  – nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej Nr 5 w Bielsku Podlaskim. Od 2005 r. dołączyła do Programu eTwinning i przez kilka lat pełniła funkcję regionalnego ambasadora Programu eTwinning, zajmowała się prezentowaniem dobrych praktyk oraz prowadziła szkolenia dla nauczycieli związane z wykorzystaniem narzędzi do realizacji projektów zarówno w kraju, jak i podczas konferencji europejskich. Jest siedmiokrotną laureatką konkursów krajowych na projekty eTwinning. W konkursie projekt eTwinning pt. Art Connects Us został ogłoszony w Brukseli najlepszym projektem europejskim 2015 roku. Ma na koncie liczne publikacje w czasopismach i na portalach związanych z koordynowaniem projektów międzynarodowych.

TERMIN: 26.11.2020 godz. 19.30
CZAS TRWANIA: 60 minut

MIEJSCE:  eTwinning Live  

Aby wziąć w nim udział wystarczy:

  1. Zalogować się już teraz na eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
  2. Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę POKOLENIE ETWINNING – Międzynarodowe projekty edukacyjne w praktyce i otworzyć klikając w jego tytuł
  3. Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA (jak na ilustracji poniżej)
  4. W dniu Webinarium, (26.11.2020), wejść do pokoju wideokonferencji. Pokój zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Liczba miejsc ograniczona (100).

Nagranie zostanie udostępnione tydzień po webinarium na kanale YouTube – eTwinning Polska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dowiedz się więcej o Wydarzeniach i możliwościach, które oferują oglądając wideoprzewodniki: